Dezinfekcia priestorov suchou hmlou

Dezinfekciu vykonávame technológiou suchej / studenej hmly. Je to aktuálne najlepšia forma dezinfekcie interiérov – kancelárie, detské herne, ambulancie a čakárne, obchody (nábytku, kobercov, sedačiek, stien, podláh ale aj vzduchu v miestnosti), automobilov na prevoz potravín, prostriedkov verejnej dopravy, fitness centier a telocviční ale aj výrobných priestorov.

Špeciálny prístroj fogger alebo mister, vytvára z dezinfekčného prostriedku hmlu ktorá obsahuje také malé čiastočky (5 – 30 mikrónov) že nezmáča povrchy ale zároveň veľmi efektívne ničí baktérie, vírusy a iné patogény. Táto technológia sa používa ako veľmi efektívny nástroj na dezinfekciu a ničenie korona vírusov.

dezinfekcia priestorov 01
dezinfekcia priestorov 02 dezinfekcia priestorov 03

Možnosti dezinfikovania priestorov:

Jednorázová dezinfekcia

od 0,2 EUR do 1 EUR / m2

Pravidelná dezinfekcia

s mesačnou platbou s certifikátom zodpovednej firmy
od 200 EUR / mesiac

Pri pravidelnej dezinfekcii získavate certifikát a pečiatku zodpovednej firmy,
aby aj vaši zákazníci vedeli že to s hygienou myslíte naozaj vážne.

Ako prebieha dezinfekcia?

Dezinfekcia prebieha vo vopred dohodnutom čase za vašej účasti. Priestor by mal byť pripravený tak aby na stoloch neboli dokumenty alebo iné ľahké predmety, ktoré by sa mohli počas aplikácie rozfúkať a znehodnotiť. K aplikácii budeme potrebovať iba bežnú zásuvku na 230 V. Samotná aplikácia trvá približne 15 až 30 minút pri priestoroch do 300 m2. Po aplikovaní necháme dezinfekciu bez prítomnosti osôb pôsobiť cca 30 – 60 minút. Následne vyvetráme a vy môžete priestor štandardne používať.

Čím dezinfikujeme?

Dezinfikujeme ekologickými nezávadnými prostriedkami. Prvý je prípravok na báze kyseliny chlórnej, ktorá veľmi účinne aj pri minimálnej koncentrácii rýchlo zabíja baktérie, plesne, vírusy, vrátane Korona vírusov. Druhý prípravok je polymérna dezinfekcia ktorá je drahšia ale má výhodu, že dlhodobejšie chráni povrchy na ktoré bola aplikovaná. Teda efekt je trvácnejší výrobca deklaruje až týždennú ochranu.

Požiadajte o cenovú ponuku

Žiadosť o cenovú ponuku

m2odoslať formulár odosiela sa, čakajte prosím ...

Ekologické dezinfekčné prostriedky

Bez zápachu

Priemerná aplikácia do 60 minút

Dlhotrvajúci efekt